Fartuchy Medyczne

Nasze fartuchy medyczne noszone są w szpitalach, prywatnych gabinetach lekarskich i stomatologicznych, w gabinetach kosmetycznych i kosmetologicznych – słowem wszędzie, gdzie istnieje potrzeba noszenia eleganckiej, klasycznej, wytrzymałej i praktycznej odzieży ochronnej. Fartuchy medyczne MyScrubs to niezbędnik każdego pracownika branży medycznej.

Fartuchy ochronne dla branży medycznej

Wśród naszych klientów są fizjoterapeuci, masażyści którzy stawiają na wygodę oraz farmaceuci i farmaceutki stawiające na elegancję. Dzięki mieszance bawełny z poliestrem materiał oddycha i jednocześnie nie gniecie się tak jak czysta bawełna. Daje to również trwałość kolorów i kształtu kroju. Jest to istotne w odzieży ochronnej, którą pierze się w wysokiej temperaturze.

Odzież od MyScrubs jest dostępna w wielu kolorach, aby nadać jej nowoczesności często dodajemy barwny element do klasycznego fartucha.

Zapraszamy do zapoznania się z fartuchami dla Pań i Panów. Zarówno fartuchy medyczne damskie jak i męskie wykonane są z najwyższą starannością i tylko z materiałów o podwyższonej jakości.

Fartuch medyczny damski

Nasze fartuchy medyczne damskie charakteryzują się bogatą paletą kolorów i krojów. Każda młoda lekarka, kosmetyczka czy dentystka znajdzie u nas wygodną odzież idealną do codziennej pomocy pacjentom. Fartuchy medyczne dla Pań dostępne w wersjach z krótkim lub długim rękawem.

Fartuch medyczny męski

Fartuch medyczny męski od MyScrubs to schludny i wygodny ubiór idealny do noszenia zarówno w szpitalu, klinice jak i w laboratorium. Opcja dla Panów z długim rękawem.

Zobacz nasze pozostałe produkty m.in. spódnice medyczne.

Wyświetlanie wszystkich 13 wyników