Spodnie medyczne

Szeroka gama spodni medycznych damskich i męskich dostępna w wielu kolorach jest produkowana z medycznej tkaniny o wysokiej wytrzymałości. Jej główne zalety to trwałość kolorów, trwałość tkaniny oraz przepuszczalność powietrza, gwarantująca komfort nawet w trakcie wielogodzinnych zabiegów na sali operacyjnej. Wiemy, że każdy ma indywidualne upodobania i gusta dlatego chcąc zapewnić Państwu wygodę i komfort oferujemy samodzielne komponowanie elementów garderoby ochronnej dla lekarzy, dentystów oraz pracowników wszelkich firm związanych z działalnością medyczną.

Spodnie medyczne damskie

Marka MyScrubs oferuje spodnie medyczne damskie w wielu modnych kolorach. Dużą popularnością cieszą się również spodnie unisex, które można dopasować osobno do fartucha lub bluzy medycznej. Zapewniają wygodę w trudniejszych warunkach pracy, jak blok operacyjny czy szpitalny oddział ratunkowy.

Spodnie medyczne męskie

W ofercie sklepu MyScrubs.eu znajdą Państwo bogaty wybór krojów i rozmiarów spodni medycznych męskich.

Wszystkie elementy, zarówno dla Pań jak i Panów,  można łączyć ze sobą wedle własnego wyboru. Spodnie medyczne damskie i męskie od MyScrubs to wygodna i modna ochrona podczas codziennych obowiązków.

Spodnie medyczne damskie lub męskie idealnie dopełni odpowiednia bluza medyczna.

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników